KoxpMerkezim
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar Uyeols10
KoxpMerkezim
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar Uyeols10
KoxpMerkezim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KoxpMerkezim

En güncel Koxp Ve yardımcı programlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar

YazarMesaj
GüncelHayat

GüncelHayat

Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar Empty
MesajKonu: Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar   Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 8:13 pm

Herkese merhaba..

Öncelikle Koxptaki Trojan Gözükmelerini Açıklamak İsterim!

KO_SNDFNC Karıstırıcı yani Banlanmanızı Önleyici .EXE Var Koxpumuzun İçinde ve Oda Packli Olduğundan Dolayı Trojan Gibi Gözüküyor..
Bizi bilen bilir Kötü Yazılım Kullanmayız!

NotI : Girişte Hata Alırsanız Tekrar Koxpu Açınız!
yok olmuyor demeyiniz!
NotII : Runtime Alanlar Vista ise Sağ Tıklayıp Yonetici Olarak Çalıştırsın yok vista değil yada sağ tıklamasına rağmen RunTime Alıyorsa C:\WINDOWS Diye Klasor Olustursun!

v24 ile gelenler

KoxpTT Artık Çok Daha Kullanışlı ve Güzel Bir Stillde!

ROGUE,PRIEST,MAGE,WARRİOR KOXPLARI EKLENDI
OTO HEAL EKLENDI
BUTUN HATALAR GIDERILDI

Kullanım Kılavuzu : Xpler ! Unblockerı Açın ve KoxpTT Yi Açın Launcher Gelecektir.. Aç'a Basın Knight Online.exe yi bulun ve çift tıklayın! sonrası otomatik!

Vistalar KoxpTT Yi Açarken Sağ Tıklayıp Yonetici Olarak Çalıştırsın

Eskiden Oto Ban Yiyenlere GUZEL HABER !

3 DEFA BANLANINCA CHAR 999 GUN BANLANMIYOR

INDIR

VIRUS TOTAL SONUCLARI

YENI VERSION RESIMLI ANLATIM ICIN BURAYA TIKLA!

Merhaba ben yeni modrerretör size her türlü konuda güncell dosyalar bulmayı umuyorum ilk güncel k0xp tt v24 tüm joblar wardir iyi kullanmalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HER TÜRLÜ İTEM GB PREMİUM PARALI HF VE HER SERVERDA İTEM SATIŞLARI VERDİM SİTEDE ÜYELERİMİZE YARDIM AMACLI!!!
» online YENİ OYUNLAR İNDİRMEK İSTEYENLER FARKLI TAZ DENEMEK İSTİYENLER